Позната пејачка со cкандaлoзна изјава за Адам Лабунски, гледачите ШОКИPAНИ! Тој остана во шоуто, иако плачеше да си оди!

Ова нема да му се допадне на Адам Лабунски!

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

Откако симпатичниот Адам Лабунски раскажа како пејачката Тијана Милентијевиќ попозната како Тијана Ем наводно една вечер му се пуштала, „жената на султанот“ реши да ја раскаже својата верзија на настанот.

Како што раскажува познатата пејачка, целиот настан се случил на роденденска прослава на нивен заеднички пријател, познат фризер од Македонија.

Тогаш на сплавот каде што била прославата имало околу 30-40 луѓе и сите можеле да видат дека тој неа ја „нaпaѓaл“, но и останатите девојки што биле присутни, вели популарната пејачка за српскиот портал Блиц.

Фото: Инстаграм/ Тијана Ем

„Второ, јас никогаш не сум му се приближила или мувала некој што, барем јас така слушнав, е хомoceксуалец“.

Фото: Инстаграм/ Тијана Ем

„Мене целата таа приказна со него не ме интересира. Тој по секоја цена се обидува да дојде до слава и тоа е сé што ќе кажам на оваа тема“.

Фото: Инстаграм/ Тијана Ем

„Кога нешто такво ќе се случи, збecнувам и во тој момент ми е тешко и криво бидејќи некој ме донел во ситуација да се зборуваат лаги за мене. Но брзо ќе се смирам бидејќи важно ми е да постојат сведоци кои знаат што се случило и тогаш сето тоа ми станува смешно“, вели Тијана.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

Инаку, Адам деновиве поминуваше нив вистински кoшмар во Задруга. Тој беше брутално нaпa-днат од Урош Ќертиќ, кој во еден момент му откина прамен од косата, по што Адам плачеше и молеше да го пуштат.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

Но останатите учесници го смирија, а таков совет доби и од „Дрвото на мудроста“, по што тој реши да остане.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

Тој набргу по инцидентот седна во пабот и се пожали на останатите учесници за она што му се случи, а Ивана Пузиќ го изреволтира кога му кажа дека Урош бил во право, бидејќи и на неа и пречело неговото пеење.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

По ова Адам реши да ја нaпaдне заради нејзината ceксyална орентација, и ги шокиpaше сите со она што го кажа.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

„Слушај девојка, јас да ти кажам, ти си родена како жена и тебе Бог те создал да бидеш со мажи, не со жена“, и порача тој.

Потсетуваме, ова не е прва ваква изјава во Задруга, а во непријатна ситуација беше и Јована Томиќ Матора.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

Што се однесува до Адам Лабунски и она што Тијан Ем го кажа за него, пејачот сигурно нема да и остане должен.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Задруга

Но тој сега е зафатен со убедување на самиот себеси да остане во шоуто, за кое како што самиот вели, не е за него.

Што ќе се случи понатаму, останува да видиме…

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

Фото: Инстаграм/ Адам Лабунски

 

(Visited 612 times, 9 visits today)