TV

Позната Македонка ужива на луксузна јахта, ама уживаат и сите што ја гледаат

Пејачката се снимаше како скока во водата

Реклама
Реклама

Како на разгледница…

Ќерката на Мелита Ракичевиќ, Барбара, објави неколку снимки на кои изгледа како да се позајмени од филмот „Сина лагуна“.

Како Барбара изгледаше во ова издание, погледнете во видеото…

Маркетинг

Повеќе за ова нејзино патување, дознајте тука >>

 

Маркетинг

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button