Позната „Гранд ѕвезда“ ги отвори вратите од својот дом

Цела соба гардеробер

Принтскрин

Драгица Златиќ го покажа својот стан во емисијата „Гранд њуз“. Во прашање е просторен и убаво уреден стан кој се наоѓа во Белград и во кој живее познатата „Гранд ѕвезда“.

Покрај кујната, дневната и спалната соба, нејзиниот стан содржи и просторија која е претворена во гардеробер.

Принтскрин/ Гранд њуз

Во дневната соба има камин, а кујната во која често престојува бидејќи сака да готви, е уредена во бели тонови.

Принтскрин/ Гранд њуз

Сите детали од станот на младата пејачка можете да ги погледнете во продолжение:

Принтскрин/ Гранд њуз
Принтскрин/ Гранд њуз
Фото: Инстаграм/ Драгица Златиќ
Фото: Инстаграм/ Драгица Златиќ
Фото: Инстаграм/ Драгица Златиќ
Фото: Инстаграм/ Драгица Златиќ
(Visited 47 times, 1 visits today)