Познатата фолк-пејачка од Македонија се coблече и направи хаос на ИНСТАГРАМ – овој модел и стои убаво на секоја жена

Пејачката Елена Велевска и покрај тоа што зад себе има три бремености се уште изгледа феноменално.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Велевска тоа редовно и го докажува со провокативни фотографии и снимки што ги објавува на социјалните мрежи.

Познатата пејачка овој пат ја воодушеви бројната публика со кратко видео од кое можевме да видиме како ужива во едноставен, црвен костим за капење и се разладува покрај базенот заедно со своите деца.

Костимот што Велевска го носеше совршено и стои, но и го истакнува во преден план нејзиното раскошно деколте.

На нејзината прекрасна линија можат да и завидуваат и многу помлади колешки, а за тоа впрочем зборуваат и бројните коментари и комплименти што ги доби на сметка на својот беспрекорен изглед.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Таа плени со својот шарм каде и да се појави, а знае како да игра со пpoвокативни карти и да ги остави сите без здив.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Велевска тоа го направи и неодамна, кога исто така позираше во костим за капење и покажа дека изгледа беспрекорно.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Како таа изгледаше и во ова свое издание, но и неколку модели на костими за капење инспирирани од неа, погледнете низ фотографиите во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Бонус галерија

Наши предлози за вашите плакари

LEFT ON FRIDAY

CUPSHE

J.CREW

SOLID & STRIPED

AERIE

SWIMSUITS FOR ALL

REVOLVE

SHOPBOP

EVERYTHING BUT WATER

FARM RIO

KENNY FLOWERS

MADEWELL

TRIANGL

HUNZA G

FREE PEOPLE

NIKE

THE YES

MOTT50

(Visited 2.293 times, 1 visits today)