Реклама
Наши ѕвезди

Познатата скопјанка ја спушти камерата и ја покажа ИНТИМНАТА тетоважа – еве што има нацртано

Органџиева го покажа телото, но и тетоважата

Реклама

Конечно ја откри својата „необична“ тетоважа!

Агнеа Органџева сакаше да го покаже своето пролетно издание, но она што едноставно не можеше да помине незабележано беше тетоважата што ја има на нејзиниот стомак.

Имено, Органџиева на половината неодамна истетовира неколку ѕвезди, па сега ја спушти камерата и го покажа овој интимен детаљ.

Маркетинг

Облечена во тесни фармерки и куса маичка, таа го сними овој дел од телото и покажа како изгледа нејзиниот стомак.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Поточно, таа покажа како изгледа новата тетоважа, но и дека е во топ форма и дека нема ни грам вишок на неа.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Впрочем тоа можевме да го видиме и пред неколку дена, кога Агнеса стегната во хеланки покажа како ја одржува својата фит линија.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

А како ова русокоса дама изгледаше и во ова свое издание, погледнете на крајот од галеријата во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button