Реклама
КосаНаши ѕвезди

Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Никогаш не изгледала поубаво

Реклама

Познатата инфлуенсерка со нова фризура

Познатата скопска инфлуенсерка Агнед Органџиева се пофали со нова фризура и ги изненади своите фанови.

Таа најпрво објави снимка направена додека седи на фризерското столче во еден познат скопски фризерски салон, а потоа покажа како изгледа со промената за која сите имаa само пофални зборови.

Маркетинг

Имено, Органџиева ја освежи бојата на својата долга руса коса, но ја украси и со нежни локнички со кои изгледаше неодоливо.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Но покрај косата, познатата скопјанка успеа да ги изненади сите и со модното издание со кое што се појави.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Имено, таа во салонот дојде во ултра кусо здолниште, црна блуска и тренди чизмики со високи потпетици.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

На социјалните мрежи веднаш доби бројни комплименти на сметка на својот изглед, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button