Реклама
Наши ѕвезди

Познатата скопјанка ги спакува куферите и замина од Македонија – во Холандија ја дочека ова момче

Македонската пејачка замина во Холандија кај најважниот маж во нејзиниот живот.

Реклама

Дани сподели фотографии со кои ги воодушеви следбениците.

Тој е нејзината гордост, најголема љубов и причина зошто се бори и работи напорно.

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

Дани Димитровска е пејачката за која многумина ќе реча дека е вечно млада. Таа буквално изгледа како на почетокот на својата кариера.

Маркетинг

Бујната кадрава коса и симпатичното „р” се работите по кои е препознатлива.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

Од бракот со сопругот Јоцо го има синот Лазар, кој е нејзината најголема љубов и мотив.

Лазар е најголемата поддршка на мама во сѐ што прави.

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

Таа во интервју за Гламур изјави дека e мошне блиска со својот син и дека ужива во улогата на мајка, но и дека не го замара премногу туку служи за советување и да му даде љубов.

Лазар е веќе возрасно момче, на кое Дани е многу горда.

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

Лазар е веќе на студии, но не овде туку во Холандија.

Мама одлучи да му отиде во поета и оттаму сподели фотографии преку кои покажа како си поминуваат.

Погледнете:

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

ФОТО: Инстаграм / Дани Димитровска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button