Реклама
Наши ѕвезди

Познатата пејачка покажа со што располага, „гори“ интернетот од Австралија, па се до Македонија

Од овие фотографии застанува здивот...

Реклама

Пејачката ги воодушевува сите со својот изглед

Сузана Гавазова по кој знае кој пат покажа зошто според многумина важи за една од најзгодните жени на естрадата.

Гавазова овој пат позираше во костим за капење, додека уживаше на лежалката, посебно истакнувајќи го своето раскошно деколте.

Маркетинг

Пејачката секако дека привлече огромно внимание со ова свое издание, а сите се согласни дека изгледа како светските топ модели.

Маркетинг
Инстаграм/ Сузана Гавазова

Потсетуваме, Гавазова во последно време работи со полна пареа, а пред неколку недели се врати од турнеја во Австралија.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа таму беше заедно со екипата од групата Молика, а за некои од овие нивни настапи се уште се зборува во ова земја.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Тие настапија во повеќе градови и одржаа повеќе концерти, а Гавазова потоа одржа уште еден концерт за паметење.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Имено, таа настапи заедно со Драгана Мирковиќ во Швајцарија, кога исто така покрај своите песни, ги воодушеви сите и со својот изглед.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Како пејачката изгледаше и тогаш, но и на последниот настап со Молика што го имаше деновиве, потсетете се во продолжение…

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button