Реклама
Наши ѕвезди

Познатата Македонка прв пат по разводот со момче? Ќе се изненадите и од тетоважата што ја направи (фото)

Една од најзгодните Македонки го покажа момчето, но и новата тетоважата

Реклама

Прво го покажа новото момче, а потоа и тетоважата

Нашата позната манекенка и пејачка Кристина Димитриевска често привлекува внимание и со своите објави на социјалните мрежи.

И за разлика од нејзините провокативни изданија со кои најчесто предизвикува најразлични реакции во јавноста, овој пат објави неколку фотки со кои првенствено ги изненади своите фанови.

Маркетинг

Имено, шармантната тетовчанка најпрво објави фотка на која позира со своето ново момче, но на кое не сакаше да му го открие лицето.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Таа потоа објави и снимка со која го покажа речиси целиот процес на тетовирање и се пофали со својата нова тетоважа.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Новата тетоважа Кристина ја направи на предната страна од своето стапало, а како изгледаше процесот, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитри

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button