TV

Познатата Македонка по разводот не престанува со провокациите – го остави сопругот, сега ужива со друг

Жена што остава без здив

Реклама
Реклама

И нејзиното момче се соблече и ги покажа мускулите, а манекенката никогаш позгодна во розовиот костим за капење

Даниела Димитровска важи за една од најпознатите манекенки на Балканот, а нејзиниот профил на Инстаграм го следат преку 200 илјади фанови. Таа пред неколку месеци се разведе од српскиот водител Огњен Амиџиќ, по што „заплови“ во врска со поранешниот фудбалер Јеврем Косниќ.

Таа сега откри дека заминале на одмор, а снимката што ја објави на Инстаграм никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

 

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button