Познатата „Гранд ѕвезда“ ги рашири нозете и она што го направи ги ШОКИРАШЕ сите – не сте ја виделе во вакво издание

Еве како вежба познатата пејачка…

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Бујното деколте беше во преден план, а во еден момент ги рашири нозете, направи шпага и ги воодушеви сите.

Пејачката Теодора Џехверовиќ покажа во какво издание вежба во теретана и предизвика бура од реакции.

Облечена во хеланки во подра нијанса познатата пејачка реши на фановите да им покаже како ја одржува својата линија, притоа снимајќи се во „незгодна“ поза.

Имено, таа на својот профил на Инстаграм покажа моменти од вежбањето кои го оставија без здив посилниот пол.

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Нејзиното бујно деколте беше во преден план, а во еден момент ги рашири нозете, направи шпага и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ
Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ
Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

„Колку си само совршена“, „Најјаката риба на естрадата“, „Бомба“, „Да отвориш ОнлиФанс“, и порачаа нејзините бројни обожаватели на социјалните мрежи.

Како Џехверовиќ изгледаше во ова свое фит издание и колку е еластична, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Како пејачката изгледала некогаш, но и како изгледа денес во костим за капење, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Принтскрин

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

Фото: Инстаграм/ Теодора Џехверовиќ

[tptn_list]