Реклама
Наши ѕвезди

Познатата Бугарка воодушевена од Елена Велевска – провокативното деколте никого не остави рамнодушен

Пејачката со ова издание ги изненади фановите

Реклама

Во последно време не така често имаме прилика да ја видиме Елена Велевска во провокативно издание, но овој пат таа сите ги изненади.

Имено, Елена на социјалните мрежи неодамна објави неколку фотки, а она што сите го забележаа е нејзиниот с*ксапил.

Пејачката објави и една фотографија од настан на кој позираше со познатата бугарска пејачка Симина Загорова.

Маркетинг

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Тие и двете блескаа во своите изданија, а Елена со тесниот фустан во беж нијанса уште повеќе го истакна своето женствено тело.

Маркетинг

Ова посебно се однесува на нејзиното деколте заради кое сите очи беа насочени кон неа, а многумина беа воодушевени од ова издание.

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Таа беше стокмена од глава до пети, со мрежести хулахопки и црни очила за сонце на лицето, но и видно расположена.

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Впрочем како и во останатите нејзини изданија со кои во последно време Елена никого не остава рамнодушен.

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Таа отсекогаш била одмерена во сé, па и во истакнувањето на своето раскошно деколте, но со овие свои објави дефинитивно ги собра сите симпатиите на корисниците на социјалните мрежи.

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Па, кое од овие изданија на Елена ви се допадна најмногу?

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Фото: Фејсук/ Елена Велевска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button