Реклама
Наши ѕвезди

Познатата битолчанка ја покажа својата баба од 92 години – погледнете од кого го наследила талентот (фото)

Еве каде отпатува познатата пејачка

Реклама

Познатата пејачка ја покажа и бавчата

Познатата пејачка Марија Тодоровска, попозната како Марија Луиса, ги спакува куферите и замина во родната Битола да ги посети своите. Таа на социјалните мрежи објави неколку „сториња“ и покажа како ужива со својата баба, но и како таа пее и работи на нејзината бавча.

Пејачката очигледно многу повеќе ужива во ваква природна идила, отколку кога е сред градска гужва.

Маркетинг

Таа во шега напиша:

„Еве на кого сум талентирана. П.С. баба има 92 години и се уште работи на нива“, напиша Марија под видеото што го сподели.

Маркетинг

Како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Потсетуваме, Марија во Градот на конзулите дојде од Скопје заедно со уште една своја пријателка со која е неразделна.

Тие во последно време речиси секојдневно објавуваат заеднички сториња и фотки, а со една нивна објава направија лом.

Имено, тие се снимаа во провокативно издание и без облека, а како сето тоа изгледаше, погледнете тука

Нашето познато чупе повторно провоцира – ги покажа гаќичките, но и оние на пријателката (фото)

Бонус видео

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button