Позираше како Барбика, а фановите изненадени од овој детаљ

Уште едно ново издание на познатата актерка на кое никој не остана рамнодушен

Познатата актерка Лидија Вукичевиќ која се прослави со серијата „Подобар живот“ се уште знае како да биде во центарот на вниманието.

ADVERTISEMENT

Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во фустан со едноставен крој, но она со кое што предизвика најмногу внимание е шлицот кој според некои нејзини фанови повеќе открива отколку што сокрива.

Сепак, според поголемиот број коментари на социјалните мрежи, Лидија и во ова издание изгледа неодоливо.

Фото: Инстаграм/ Лидија Вукичевиќ

А еве го и нејзиниот коментар за целата ситуација…

Фото: Инстаграм/ Лидија Вукичевиќ

Што мислите вие?

Facebook Comments
(Visited 375 times, 1 visits today)
Loading...