Реклама
Наши ѕвезди

Позадина за милион долари: Нашата фолкерка се разголе – од нејзините облини ќе ви се заврти во глава

Реклама

Македонската фолк пејачка го покажа задникот од милион долари.

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

Сања облече танга бикини и се пофали со тело какво посакува секоја девојка.

Пејачката Сања Ристеска е една од најзгодните и најубавите жени на естрадата.

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

Иако има направено неколку корекии, Сања својата линија ја одржува со вежбање, а тоа се гледа од фотографиите кои ги споделува на социјалните мрежи.

Маркетинг

Пејачката неколку пати им изјавено дека изгледа одлично затоа што вежба и внимава што јаде.

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

На сцената се појави уште многу млада, а денес зад себе има неколку хитови и настапи закажани месеци однапред.

Освен во Македонија, Македонците во дијаспората ја обожаваат, па таа често оди на турнеи надвор од нашите граници.

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

Таа го обожава тоа што го работи, а од година во година е сѐ подобра.

Најголема популарност стекна со песната „Е, баш ме заболе“, која иако доби критики поради текстот, сепак сите ја знаеја наизуст.

Активна е и на социјалните мрежи, каде овој пат ги изненади своите фанови со интересна фотографија од неа во провокативно издание.

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

Сања облече танга бикини и се пофали со тело какво посакува секоја девојка.

„Биди среќна во овој момент. Овој момент е твојот живот“, стои во опис на фотографијата.

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

ФОТО: Инстаграм / Сања Ристеска

 

Поврзано

Back to top button