Погледнете со каков ѕвер на две тркала се вози Ева Заева! А пак кога ќе го видите шоферот…

Ева и „нејзиниот“ ѕвер на две тркала

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Внуката на премиерот Зоран Заев, Ева Заева на Инстаграм објави фотографија на која позира покрај црвен Дукати . Таа носи црни панталони, патики и „моторџиска“ јакна, а под фотографијата напиша „Фати ме ако можеш“.

Сите се прашуваат дали овој „ѕвер на две тркала“ е на нејзиното момче, Душко Чифлиганец, кој е страстен љубител на мотори и брзи коли.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Ева и Душко не ја кријат својата врска и на социјалните мрежи често споделуваат заеднички фотографии, најчесто од нивните патувања на егзотични дестинации низ светот.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева

 

(Visited 9.354 times, 1 visits today)