Погледнете како изгледа таткото на новото момче на Дара БУБАМАРА – свекорот поголемо фраериште од синот, колешките љубоморни!

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во врската со својот 24 години помлад фраер Тони

Фото: Принтскрин

Тој сега се огласи на социјалните мрежи и на својот татко му го честиташе роденденот.

Имено, тој објави заедничка фотографија на која напиша:

Татко, среќен роденден, знаеш се!, а Дара веднаш коментираше и стави неколку срциња под нивната заедничка фотографија.

Фото: Инстаграм/ Тони

Да потсетиме, Дара Бубамара е во љубовна романса со две децении помладиот партнер Тони, а колку е заљубена во него, зборува тоа што неодамна го запозна со својот син Коста. И покрај големата разлика во годините, тие очигледно одлично се забавуваат кога се заедно, за што сведочат и нивните фотографии на социјалните мрежи.

Како што неодамна објави Ало, според информации добиени од нивен извор, Тони е многу позагреан за Дара, отколку таа за нето, што понекогаш му пречи.

Фото: Принтскрин

Но пејачката му објаснила дека тоа е така заради неуспешните врски во минатото и дека е вљубена, па затоа и по половина година врска таа реши дека е време да го запознае со синот, кој е нејзина најголема љубов.

Фото: Инстаграм/ Тони

Тие сега кога се заедно го привлекуваат вниманието каде и да се појават, а и Тони е мошне популарен на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Тони

Тој редовно објавува фотографии на Инстаграм од кои можеме да видиме дека живее на висока нога, а како што самиот изјави во една пригода, раскошниот живот го има благодарение токму на неговиот татко.

Фото: Инстаграм/ Тони

Медиумите пишуваат дека Тони го финансира неговиот татко, кој е бизнисмен и држи ресторани во Италија. Тони започнал бизнис со криптовалути и сега за сега му оди многу добро, а татко му е горд што неговиот наследник се труди и му дозволува да троши колку што сака.

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

 

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

Фото: Инстаграм/ Дара Бубамара

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Тони

Фото: Инстаграм/ Тони

(Visited 2.763 times, 1 visits today)