Погледнете како изгледа детска соба во куќа од ТРИ МИЛИОНИ ЕВРА – ЌЕРКАТА на Карлеуша го покажа своето омилено катче

Целата соба на Атина е обоена во розова боја

Ќерката на Јелена и Душко, Атина Тошиќ, откри како изгледа нејзината соба во новата куќа на Дедиње.

Малата инфлунесерка покажа и како го украсила омилениот дел од својата соба со што ги изненади сите.

Имено, Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ неодамна се вселија во новата вила за која платија 3 милиони евра. Вилата ја купија од Драган Стојковиќ Пикси, но целосно ја реновираа за да биде по нивен вкус.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Ќерката на Карлеуша сега покажа дека и нејзината соба конечно е завршена и како изгледа.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Имено, Атина деновиве на „ТикТок“ објави видео од кое можеме да видиме како изгледа нејзината соба. Таа целосно е во розова нијанса, а еден детаљ го забележаа сите и многумина се запрашаа зошто баш такви „тапети“.

Во прашање е просторот што се наоѓа над нејзиниот кревет – колаж во розови нијанси, како тапети, што ќерката на Карлеуша и Тоѓик го направила сама,

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Таа ги искористи разгледниците и фотографиите и ги залепи над креветот, со што внесе свој личен печат во собата.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Инаку, Атина е постарата ќерка на поп дивата Карлеуша и фудбалерот Тошиќ. Таа од мали нозе реши да тргне по стапките на својата мајка кога се во прашање објавување фотографии и популарноста на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ
Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ
Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Таа веќе има преку 100.000 фанови, а оваа бројка се зголемува од ден на ден па нема да се изненадиме ако успее да ја стигне и својата мама.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Таа иако има само 12 години таа веќе важи за една од најпопуларните девојчиња на Инстаграм и ТикТок, а бројни модни брендови што се занимаваат со облека за тинејџерки и девојки, веќе ја бараат за реклами.

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ

Фото: Инстаграм/ Атина Тошиќ
(Visited 974 times, 1 visits today)