Погледнете каква убавица е идната сопруга на Адам Лабунски – РОМАНТИЧНО запросување што ќе ви го разубави денот

Младиот македонски пеја Адам Лабунски може да се пофали со својата нереално убава идна сопруга.

Колку девојката што Лабунски ја запроси деновиве е згодна и шармантна можеме да видиме и од нејзините селфи фотографии што редовно ги споделува со фановите на социјалните мрежи.

Имено, атрактивниот македонски пејач кој стана славен со учеството во Пинкови ѕвезди својата девојка реши да ја запроси во Истанбул. Во прашање е Џејлана Дачиќ која исто така објави неколку фотографии од запросувањето на Босфорот, а моментот го овековечија и со видео.

View this post on Instagram

💍

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

 

Инаку, младиот пејач се најде во немилост кога Марија Шерифовиќ во „Ѕвездите на Гранд“ реши да го исклучи од шоуто, а потоа се случи уште еден немил настан заради кој многумина го критикуваа на социјалните мрежи.

Тој потоа повеќе и се посвети на својата љубов, отколку на кариерата, а во тоа може да се увериме и со тоа што реши да ја запроси својата убава девојка Џејлана.

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

 

И бидејќи времето ги лечи сите рани, сигурни сме дека и ова младо момче наскоро повторно ќе се врати на сцената и ќе го пронајде својот пат во музиката. Она што било поминало, и на крајот на краиштата и сите грешиме, па можеби е време сите да му простиме и да му дадеме уште една шанса.

View this post on Instagram

Gazimo ježa i malog puža🦔🐌

A post shared by 💫Džejlana Dacić💫 (@_dzejllana_) on

View this post on Instagram

🍑

A post shared by 💫Džejlana Dacić💫 (@_dzejllana_) on

View this post on Instagram

😎

A post shared by 💫Džejlana Dacić💫 (@_dzejllana_) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by 💫Džejlana Dacić💫 (@_dzejllana_) on

View this post on Instagram

Srećice moje🍀🍀

A post shared by 💫Džejlana Dacić💫 (@_dzejllana_) on

 

Па, дали се согласувате со нас?

(Visited 3.644 times, 1 visits today)