Реклама
Наши ѕвезди

Погледнете каква убавина има Дебарлиева на својот балкон – рај за очите

Познатата македонска водителка покажа каква убавина чува на балкон.

Реклама

Дебарлиева се пофали на Инстаграм со погледот во кој ужива секојдневно.

Водителката Билјана Дебарлиева се вбројува меѓу најубавите и најнегувани жени на јавнта сцена.

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

Без оглед на приликата Билјана изгледа средено од глава до пети, а дамите најмногу ѝ завидуват на беспрекорниот тен.

Маркетинг

Билјана го негува елегантниот и дамски стил на облекување до кој се држи во текот на целата своја кариера.

Маркетинг
ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

Воопшто не сака да експериментира со изгледот и препознатлива е по својата руса коса.

Приватно е сопруга и мајка на две деца.

Со сопругот Јован ги имаат синот Мики и ќерката Ана.

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

По завршувањето на работното време Билјана претпочита да си замине дома меѓу своите најмили.

Водителката живее во стан во скопската населба Топанско Поле.

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

Многу ретко споделува детали за својот приватен живот, но овој пат одлучи да покаже каква убавина одгледува на балконот.

Се чини дека водителката е вљубеник во цвеќињата, па се пофали со своето цвеќе Peanut Cactus кое цвета еднаш во годината, па овој момент го овековечи со фотографија.

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Билјана Дебарлиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button