Погледнете го ова издание на Ким Кардашијан, ќе се изненадите кога ќе видите како таа ги сокрива недостатоците

Еве како Ким ги крие своите „недостатоци“

И покрај бројните естетски корекции, Ким Кардашијан како да не се чувствува убаво во своја кожа. Таа дури и на плус 30 степени не се одвојува од стегачите кои очигледно се нејзината тајна за добар изглед.

ADVERTISEMENT

Имено, 38 годишната старлета деновиве беше фотографирана од страна на папараците облечена во интересна комбинација. Но она што ова издание го направи дополнително интересно е тоа што под тесните панталони се познава дека Ким носи стегач и тоа кој досега до глуждот.

Покрај ова уште еден детаљ во ова издание е критичен, а тоа се апостолките со високи потпетици кои изгледаат екстремно неудобни, но најпознатата старлета на светот очигледно нема проблем со тоа.

Па, дали некогаш сте виделе нешто вакво досега?

Facebook Comments
(Visited 85 times, 1 visits today)
Loading...