Реклама
Наши ѕвезди

Пејачката се соблече, па покажа со какво тело располага во петтата деценија – каубојка што „убива“ со кармин

Сузана Гавазова се снимаше во костим за капење

Реклама

Пејачката ги воодушеви сите со својата последна објава

Пејачката Сузана Гавазова го покажа своето тело на Инстаграм и ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи.

Фолкерката овој пат позираше во црн костим за капење, а во преден план беа нејзините раскошни облини.

Маркетинг

Таа на главата имаше каубојски шешир, а позираше и со темни очила за сонце, големи обетки и кармин во страсна црвена боја.

Маркетинг
Инстаграм/ Сузана Гавазова

Снимката веднаш ги „зовре“ социјалните мрежи, а многумина коментираа дека Гавазова никогаш не била поубава и позгодна.

Како сето тоа изгледше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button