Реклама
КосаНаши ѕвезди

Пејачката по разводот потполно се промени – на најновата фотографија изгледа како да е некоја друга жена

Пејачката го покажа своето ново издание и направи дар-мар на социјалните мрежи

Реклама

Изгледот на нашата позната пејачка го коментираат сите

Многу жени по разводот ќе решат да завртат нова страна во животот и да посветат многу повеќе време на самите себе, па изгледаат како да процветале. Тоа многупати досега сме го гледале и кај познатите дами, кои по една ваква промена во животот и откако ќе ги поминат турбуленциите, во јавноста се појавуваат во едно ново светло и најчесто со својата промена воодушевуваат, иако можеби не откриваат што навистина се случува во нивната душа.

Ова го потврдува и пејачката Анета Љумаковска која во последно време се почесто ги изненадува сите со својот нов изглед.

Маркетинг

Нејзиниот стил во последните неколку месеци значително се промени и сега сите се согласни дека никогаш не изгледала поубаво.

Маркетинг

Таа тоа го потврди и на своите бројни настапи што ги имаше во изминатиот период привлекувајќи им го вниманието на сите.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Пејачката плени и со своите модни комбинации што ги носи во последно време, а многумина забележаа и дека е ослабната, па сега што и да облече изгледа како да е во своите најдобри години.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Покрај тоа Анета го освежи изгледот и со својата фризура, која откако малку ја потскрати потполно го отвори нејзиното убаво лице.

Тоа впрочем можевме да го видиме и од нејзината последна објава, откако направи една мала промена, додавајќи инстант свежина на своето лице и привлекувајќи им го вниманието на сите.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Имено, Анета сега позираше со натапирана фризура, а ова нејзино издание повторно предизвика бура од реакции.

Па, без разлика дали разводот е главниот „виновник“ што пејачката сега изгледа подобро од кога било досега или пак нешто друго е во прашање, сé што имаме да кажеме е, браво!

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Да, големо браво за оваа жена која не само што изгледа неверојатно, туку и опива со својот вонсериски убав глас…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button