Огласи
Огласи 2
Наши ѕвезди

Пејачката покажа совршена шминка и нова фризура – Николова никогаш не изгледала поубаво (фото)

Македонската фолкерка направи мала промена на изгледот.

Огласи 3

Стојне доби многу лајкови и комплименти на најновата фотографија на Инстаграм.

Стoјне Николова е една од најангажираните пејачки од помладата генерација.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Без исклучок, секој викенд настапува и се чини како оваа пејачка никогаш да не одмора.

Работи со полна пареа и целосно е посветена на својата кариера.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

На нејзините настапи секогаш е преполно, а на нејзиниот глас никој не останува рамнодушен.

Својот приватен живот го крие како змија нозете, а на социјалните мрежи најчесто споделува објави поврзани со нејзината работа.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Иако е релативно млада, таа веќе има кариера каква посакуваат многу нејзини колеги.

Скоро никогаш не експериментира со изгледот, а препознатлива е по нејзината долга црна коса.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Но, Стојне се одлучи за мала промена.

На најновата фотографија која ја објави на Инстаграм, се гледа дека пејачката ја осветлила косата и сега ѝ е костенлива.

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Мора да се признае дека оваа мала промена ѝ прилега одлично.

Што мислите?

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

ФОТО: Инстаграм / Стојне Николова

Маркетинг

Поврзано

Back to top button