Реклама
Стил

Пејачката Бојана со оваа фотографија го „запали“ Инстаграм

Реклама

Пејачката Бојана Скендеровски одново блесна во нова креација потпишана од модната дизјанерка Ивана Кнез.

Во последно време тешко е а да не се забележи како Бојана го промени својот стил во една грациозна уникатност, па така на сите јавни појавувања таа е права ѕвезда, посебна, поинаква, за сите да се завртат по неа.

Маркетинг

Неодамнешната соработка на двете бринети продолжува да трае и да се продлабочува.

Маркетинг

Бојана како прекрасен модел ги носи креациите на совршен начин.

Овојпат пејачката се одлучи за пролетна креација прекрасно асиметрично  здолниште во силна црвена боја искомбинирано со шарена маица со впечатлив дезен.

Креацијата е дефинитивно за моќни девојки кои сакаат да бидат забележани.

Пејачката за оваа облека одбрала собрана коса во висоак пунџа која дава вистинска отменост на целосниот изглед,

Дополнително впечатливите обетки кои истовремено се ненаметливи бидејќи совршено се вклопуваат и ја комплетираат сликата на модерна дама.

Како ви се допаѓа?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button