Реклама
Стил

Пејачката Анета по разводот потполно се промени – и колегите изненадени, не можат да ја препознаат

Пејачката им ја откри тајната на жените како со само еден моден детаљ да изгледаат елегантно и гламурозно

Реклама

Повторно совршено модно издание на познатата пејачка

Пејачката Анета Љумаковска во последно време се почесто ги изненадува сите и со својот беспрекорен моден избор.

И без разлика дали станува збор за нејзините појавувања пред камерите или на некој настап, што и да облече оваа наша позната дама може да ги инспирира припадничките на понежниот пол.

Маркетинг

Впрочем така беше и овој пат кога Анета се појави видно расположена и насмеана во едно од најубавите свои пролетни изданија.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Таа овој пат реши да направи мала промена, па избра кошула со леопард дезен во која изгледаше мошне ефективно.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Како и секогаш, Анета воодушевува со својот глас и појава, но и со својата вродена елеганција што ја поседува, па така секое нејзино модно издание привлекува внимание и вреди да се спомене.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Овој пат, како што веќе рековме, станува збор за еден детаљ со кој пејачката го разубави целокупниот стајлинг.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Имено, ваквите безвремени животински дезени се поприлично модерни во последните неколку сезони, а покрај кошулите оваа пролет во тренд се и здолништата со леопард дезен.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Со нив многу лесно можете да внесете доза гламур во своите модни приказни, но и да блеснете и да предизвикате лавина од позитивни коментари на социјалните мрежи.

Како изгледаше Анета во ова свое издание, но и како да носите модели со еден ваков дезен, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Бонус галерија

Инстаграм

Како да носите леопард дезен

Инстаграм

Инстаграм

Зара

Зара

Зара

Зара

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button