Пејачката Ана Николиќ се преполови – се фотографираше во најпровокативното издание и на сите им ги затна муцките

Ана Николиќ од ден на ден изгледа се послабо и послабо

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Познатата пејачка во последните неколку недели буквално се трансформираше, а од нејзините најнови фотографии можеме да видиме дека диетите што ги држи очигледно функционираат.

Пејачката реши да им одговори на хејтерите и тоа го направи на најдобар начин. Имено таа облече кратко здолниште и покажа дека изгледа подобро од кога било претходно и дека со брзина на светлината се враќа во она старо издание од пред бременоста кога изгледаше како топ модел. Нејзините фанови се воодушевени од неа и го пофалија напредокот.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Инаку, познатата пејачка во последно време редовно објавува фотографии од нејзиниот процес на слабеење од кои можеме да видиме дека е крајно сериозна во намерата своето тело повторно да го донесе до совршенство.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Па, ГОЛЕМО браво за нејзината упорност.

Facebook Comments
(Visited 28 times, 1 visits today)
Loading...