Реклама
Холивуд

Патиките што ги обожава првата дама на Америка им се омилени и на Македонките

Реклама

Првата дама одлично изгледа и во спортско издание

Меланија Трамп со нејзиниот сопруг Доналд и синот Барон ја посети Алабама, и по тој повод беше во обиколка на областите уништени од торнада, кои во изминатите неколку дена предизвикаа голема штета и убија 23 лица.

Маркетинг

За оваа прилика, убавата Словенка не можеше да „фура“ високи потпетици и елегантни фустани, па затоа се појави во феноменална и удобна модна комбинација.

Маркетинг

Меланија за оваа пригода носеше тесни, бордо панталони и краток тегет капут, под кој се гледаше бела ролка со бордо детаљ на крајот од ракавите.

Оваа прилично едноставна, но повторно впечатлива комбинација, поранешната манекенка ја заокружи со бели адидаски со црвени шари, а токму овој модел кои веќе неколку сезони е апсолутен хит и постојано можеме да го видиме како го „фураат“ и девојките на нашите улица.

Очигледно дека лежерните, спортски комбинации и стојат одлично на првата дама на Америка која благодарение на витката фигура во ова издание изгледаше како тинејџерка.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button