Освојте ваучер од 10 илјади денари – споделете фотографија со #YourMarkOfCharmMKD и #CosmicAura

Означете го почетокот на ноќта со сензуалниот и мистериозен, заводлив мирис на C-THRU Cosmic Aura.

C-THRU како водечки бренд, препознатлив по креативност, мода и инспирација, оваа сезона со задоволство Ви го претставува новиот парфем Cosmic Aura.

ADVERTISEMENT

Аурата е како отпечаток на прст, но ниту два не се исти. Таа може да блеска, да биде светкава и да шири позитивна енергија. Таа е еден космички потпис од динамична природа која секојдневно се менува.

C-THRU Cosmic Aura го изразува стилот и елеганцијата, како израз на идентитетот на младите девојки со уникатен сопствен став низ разиграност и креативност и остава енергичен печат во опкружувањето на една девојка.

Внимателно одбрани мирисни ноти на црна рибизла, диња и италијанска мандарина се срцето на C- THRU Cosmic Aura во комбинација со јасмин и цикламни ливчиња и дополнета со бел мошус, пачули и ванила.

Направи ја вечерта во вечер за паметење!

C-THRU Cosmic Aura, Your mark of charm!

Како да освоите подарок?

Издвои се од другите, ослободи ја твојата уникатна, елегантна, креативна енергија и сподели ја твојата фотографија на Инстаграм користејќи ги хаштаговите #yourmarkofcharmMKD и #cosmicaura за да станеш една од најсреќните за кои следуваат вредни награди:

View this post on Instagram

Петок, време е за супер подароци! Објавете фотографија со #YOURMARKOFCHARMMKD и #COSMICAURA и освојте ваучер од 10000 денари за шопинг во Пандора! 💜 Брендот C-THRU ве повикува да се приклучите на наградниот конкурс „Your Mark of Charm“ кој го организира на Инстагам и преку кој можете да супер подароци – вредносен ваучер од 10.000 денари во продавницата Пандора и уште многу други C-THRU Cosmic Aura подароци.💜 C-THRU Cosmic Aura е сензуален, мистериозен и заводлив мирис со кој ќе го означите почетокот на ноќта и ќе ја направите вечерта во луда вечер за паметење. Доколку сакате да учествувате во кампањата и да освоите еден од овие супер подароци, се што треба да направите е да ја ослободете вашата креативна енергија и да го покажете во најдобро светло вашиот уникатен шарм така што ќе споделите фотографија со хаштаговите #yourmarkofcharmMKD и #cosmicaura. Без разлика дали сте на некој гламурозен настан или се шетате со пријателите и пиете кафенце во вашето омилено кафуле – едноставно блескајте и фасцинирајте не со вашата аура. Сакаме да го видиме вашиот личен шарм преку фотографиите, но и сите заедно да ги поттикнеме и другите да бидат сензуални и моќни, да зрачат со својата аура и да ги споделат и тие своите фотографии. Следуваат бројни C-THRU Cosmic Aura подароци, а девојката со најдобрата фотографија го добива ваучарот. 💜 Не заборавајте дека профилот треба да ви биде public.

A post shared by GLAMUR.MK (@glamur.mk) on

Вредносен ваучер од 10.000 денари во продавницата Пандора и уште многу други C-Thru Cosmic Aura подароци.

Конкурсот трае до 31 ноември.

Претворете ја оваа вечер во вечер за паметење!

Фото: C-Thru/Instagram
Facebook Comments
(Visited 16 times, 1 visits today)