Кафе муабет

Огњен Амиџиќ се фрли во одбрана на неговата девојка: Ја искритикуваа дека претерала со естетски корекции а тој тврди- СЕ Е 100% ПРИРОДНО

Тие неколку месеци уживаат во љубовта...

Водителот Огњен Амиџиќ по разводот со манекенката Данијела Димитровска, со која има син, започна љубовна врска со 17 години помладата колешка Мина Наумовиќ.

фоот инстаграм/Мина Наумовиќ

Имено, Мина Наумовиќ со својот изглед привлече големо внимание во јавноста. Додека едни се воодушевени од нејзиниот изглед, други сметаат дека претерала со естетските корекции поради што се огласи и Огњен.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

Имено, девојката на водителот е многу активна на социјалните мрежи па нејзините фотографии често предизвикуваат бура од реакции. Таа со последната објава предизвика лавина од коментари.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

– И јас би додал, верувале или не, 100% природно. Ниту 1% ГМО, филери и пластика. Затоа што читам нешто, а не ја сакам неправдата – изјави Огњен.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

Сепак, дел од следбениците не веруваат во изјавата на Огњен па искоментирале дека не е можно Мина да нема направено корекција на усната.

фото инстаграм/Мина Наумовиќ

– Јас кажав се. Оттука и устата. 100% – изјави водителот.

– Не треси глупости, цела е пластична. Се, очи, нос, уста, се… Даниела не беше таква. Сето ова е пластика и неморал – гласи еден од коментарите.

фото инстаграм/ Мина Наумовиќ
фото инстаграм/ Мина Наумовиќ
фото инстаграм/ Мина Наумовиќ
фото инстаграм/ Мина Наумовиќ
фото инстаграм/ Мина Наумовиќ

Маркетинг

Поврзано

Back to top button