Реклама
Наши ѕвезди

Огромна спална и раскошна кујна – водителкта од Сител го покажа својот дом

Македонската водителка покажа каде живее.

Реклама

Јована објави видео од својот стан и откри што прави за врее на викендите.

Јована Стојменовиќ дел од екипата на Сител телевизија, н која ѝ е верна години наназад.

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

Таа се вбројува меѓу најубавите жени на нашата сцена.

Маркетинг

Без оглед на тоа што денот ѝ започнува многу рано, Јована нема никогаш да ја видите нерасположена, а исто така е и средена од глава до пети.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

Својот приватен живот го крие како змија нозете и не сака многу да зборува за тоа во јавност.

Од понеделник до петок е преокупирана со работните обврски и токму затоа за време на викендите сака да се опушти.

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

Поради потребите за снимањето на реклама на својот Инстаграм профил сподели видео во кое го покажа својот стан.

На видеото може да се забележи дека водителката има голем стан, кој е минималистички уреден и во кој преовладува белата боја.

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

Во спалната соба има голем брачен кревет и плакар, а на едниот крај може да се забележи ретро комода и огледало. Другите соби се во модернистички стил.

Погледнете и уверете се:

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

ФОТО: Инстаграм / Јована Стојменовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button