Реклама
Наши ѕвезди

Овој гест на СПЕНЏАРСКА ги воодушеви девојките – Видете што им подари!

Реклама

Прекрасната водителка и инфлуенсерка  Јелена Спенџарска, постојано ги изненадува своите фанови. Таа е една модна иснпирација за жените со својот уникатен и храбар стил.

Но, овојпат Спенџарска се одлучи за нешто големо, хумано и навистина добро дело.

Водителката е преплавена од подароци од различни фирми кои и испраќаат различна козметика за да ја рекламира на социјалните мрежи. Таа вели дека има премногу шминки, а нејзиниот начин на шминкајње е многу едноставен, така што тешко дека би искористила се, затоа се одличи да ја подари козметиката.

Маркетинг

– Имам премногу шминки, зошто да стојат така и да им помине рокот. Се сеќавам кога јас не бев дел од овој инфлуенсесрки живот и колку се радував кога некој ќе ми подареше нешто, рече Спенџарска.

Маркетинг

Не сакам да бидам разбрана погрешно, бескрајно сум благодарна за сите подароци, но поубаво се чувствувам кога и јас подарувам. Затоа се одлучив на десет девојки по случаен избор да им подарам шминки, вели во објавата Спенџарска.

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button