Ова е новото момче на Џејла?

Џејла Рамовиќ отпатува во Париз каде имаше настап

Таа ја искористи приликата и да се прошета низ Градот на светлината, а преубавите фотографии ги сподели преку социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Убавата пејачка на враќање помина и во Цирих каде се сретна со младиот босански атлетичар Амел Тука и со заедничка фотографија ги оставија своите обожаватели на размислување.

Но дали е ова сосема случајна фотографија или меѓу нив двајцата постои нешто како што се сомневаат многумина, останува да видиме.

View this post on Instagram

Uskoro…nešto brže…🎙📸📽 @dzejlaramovic

A post shared by Amel Tuka (@ameltukaa) on

 

Имено Амел во описот напиша дека наскоро спремаат нешто ново, но не открија дали тоа се однесува за нив двајцата или за нешто сосем друго.

View this post on Instagram

je t'aime, paris✨

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on

 

Facebook Comments
(Visited 285 times, 1 visits today)
Loading...