Реклама
Наши ѕвезди

Ова е нејзината тајна: Згодната македонска водителка покажа како готви и што јаде

Македонската водителка покажа каква домаќинка е.

Реклама

Елена откри во што е тајната на нејзината витка линија.

Водителката Елена Стефановска во јавноста е позната како Елена Живот со стил поради истоимената емисија на која работеше долго време.

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

Нејзината водителка кариера е кратко време на пауза, но таа е доста активна на социјалните мрежи и одлично ѝ оди инфлуенсерството.

Маркетинг

Честопати на својот Инстаграм профил знае да сподели и фотографии и видеа од своето секојдневие.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

Важи за голем хедонист, вљубеник е во модата и ги следи трендовите.

Каква што ја гледаме на малите екрани, таква е и приватно. Елена живее со стил и ужива во луксузот и гламурот.

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

Таа е вистински пример за секоја жена, како треба да се изгледа во секоја прилика.

Во брак е со бизнисменост Бојан Најдовски, кој ѝ е голема поддршка.

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

И двајцата сакаат да живеат со стил и токму така е уреден и нивниот стан во главниот град.

Елена често споделува фотографии и видеа направени во нејзиниот дом и секогаш добива пофалби.

Таа е една од нашите најзгодни водителки, но тоа не е препуштено само на генетиката.

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

Елена максимално внимание посветува на физичкиот изглед.

Редовно вежба, а се храни и здраво.

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

Честопати споделува фотографии од јадењето кое го зготвила, па може да се забележи дека и таа и нејзиниот сопруг обожаваат салати и морска храна.

Еве што приготви сега:

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

ФОТО: Инстаграм / Елена Стефановска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button