Реклама
Наши ѕвезди

Оваа снимка ги запали мрежите: Стојне „меша“, колегата ја снима, гостите во првите редови паѓаат во транс

Ако не беше пеачка, ќе беше одлична танчарка

Реклама

Водата мирува, но не и Стојне, посебно кога е во „елемент“

Оваа наша млада пејачка е на самиот врв на нашата естрада, а нејзините настапи важат за едни од најдобрите во земјава.

Да, станува збор за Стојне Николова која секогаш знае како да ги развесели гостите и ја доведе атмосферата до лудило.

Маркетинг

Впрочем ака беше и викендов кога Стојне направи забава за паметење, а доказ за тоа се и снимките што се појавија на Инстаграм.

Маркетинг
Инстаграм/ Стојне Николова

Облечена во тесен црни фустан и со микрофонот во рацете пејачката во еден момент почна да танцува.

Понесена од музиката таа пееше и танцуваше пред гостите кои беа воодушевени што ја гледаат во едно вакво издание.

Инстаграм/ Стојне Николова

Како Николова изгледаше во ова свое издание, но и по настапот со еден мошне провокативен детаљ на себе, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Стојне Николова

Потсетуваме, Стојне во моментов важи за една од најбараните, но и омилените млади пејачки во нашава земја.

Инстаграм/ Стојне Николова

Таа за многу кратко време стана миленичка на многумина, а оние што ја имаат слушнато во живо за неа велат дека е една од најдобрите.

Инстаграм/ Стојне Николова

И како што самата откри во една пригода за Гламур магазин, таа пее од најмлади години, но сака и да танцува и да глуми.

Инстаграм/ Стојне Николова

„Уште од мала сум сакала да пеам, танцувам и глумам. И ако не бев пеачка, оние што ме виделе и во тие улоги знаат да кажат дека дефинитивно нема да сум згрешила ако избрав глума или танц како професија“, откри тогаш Стојне, а ова нејзино последно издание е доказ за тоа.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button