Реклама
Стил

Оваа скопјанка „убива“ колку е згодна – позираше во безмилосни пози, изгледа како светските модели

Млада дама што освојува со својот брутален шарм

Реклама

Оваа млада дама воодушевува со својот изглед

Бојана Нушкова води сметка за својот здрав живот и правилна исхрана, а редовните тренинзи се дел од нејзиното секојдневие

Таа на својот Инстаграм често објавува фотографии од теретана од кои можеме да видиме дека е во топ форма, но и со најновата објава, на која е облечена во провокативно црвено издание, оваа млада дама повторно освојува со своето беспрекорно тело.

Маркетинг

Имено, Бојана позираше облечена во кусо здолниште, а во центарот на вниманието беше нејзиното брутално згодно тело.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Gio and Boa

Манекенката позираше во провокативни пози покрај кадата, виткајќи го своето змиско тело пред фотообјективот, а покрај минијатурното асиметрично здолниште и „кроп-топот“ во истата нијанса, привлече внимание и со високите потпетици.

Во прашање е креација со која Бојана го истакна секој милиметар на своето тело на кое многу дами можат да и завидуваат.

Фото: Инстаграм/ Gio and Boa

Посебно на нејзините стомачни и затегнати нозе кои во комбинација со едни вакви парчиња едноставно освојуваат на прв поглед.

А како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Бојана Нушкова

Фото: Инстаграм/ Бојана Нушкова

Фото: Инстаграм/ Бојана Нушкова

Фото: Инстаграм/ Бојана Нушкова

Фото: Инстаграм/ Бојана Нушкова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button