Оваа Русинка ја покажа тетоважата на незгодно место – од нејзиното провокативно издание „врескаат“ социјалните мрежи

„Немилосрдна“ е и надвор од спортските терени

Фото: Инстаграм (@dariaklishina)

Руската атлетичарка Дарија Клишна позираше во морето во костим за капење, а нејзините фанови беа воодушевени од еден детаљ.

Имено, згодната атлетичарка позираше во провокативен модел на костим за капење со кој ги откри атрибутите, но и нејзината тетоважа.

Фото: Инстаграм (@dariaklishina)

Дарија со фотографијата што ја објави, а која што е направена додека си ги полнеше батериите на една плажа во преубавата Шпанија покажа дека има тетоважа на интимно место и предизвика бројни реакции.

 

Убавата руска скокачка знае како да го привлече вниманието и надвор од терените, а зошто и како го прави тоа погледнете од овие неколку фотографии што ги избравме од нејзиниот Инстаграм профил.

Фото: Инстаграм (@dariaklishina)
Фото: Инстаграм (@dariaklishina)
Фото: Инстаграм (@dariaklishina)
Фото: Инстаграм (@dariaklishina)
(Visited 253 times, 1 visits today)