Огласи
Огласи 2
Стил

Оваа Македонка направи хаос во центарот на Скопје – го откопча капутот, вакво нешто ретко гледаме

Вакво нешто не гледаме секој ден на нашите улици

Огласи 3

Наташа Петровска, позната и како Наташа Фигурела, е една од оние девојки кои не можат да поминат незабележано.

И тоа е така и на социјалните мрежи каде со својот атрактивен изглед им го привлекува вниманието на сите.

Така беше и овој пат кога оваа млада, убава и успешна бизнисменка објави неколку нови фотки со кои воодушеви.

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Таа направи вистински хаос во сообраќајот кога на улица се појави во ова издание, позирајќи му на младиот фотограф Стефан Соколовски, на социјалните мрежи попознат како „БедСтеф“.

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Имено, Наташа за оваа пригода носеше гламурозен капут во бела боја, а под него црно едноделен костим за капење така што со своето провокативно издание никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Сопственичката на познатиот салон за убавина „Фигурела“ која важи за голема поборничка за здраво и убаво тело, комбинацијата ја зачини со црни високи потпетици и црна чанта, а на главата носеше црвена кожена капа со која го разигра црно-белото издание.

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Таа позираше на улиците во центарот на Скопје, а вистински колапс следуваше кога го откопча капутот и покажа што носи под него, привлекувајќи им го вниманието на случајните минувачи.

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Повеќе фотографии од оваа прекрасна жена која важи за една од најубавите Македонки погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Фото: Инстаграм/ Наташа Фигурела

Маркетинг

Поврзано

Back to top button