Реклама
Наши ѕвезди

Оваа жена е најважната личност во животот на Боки 13 – погледнете колку е среќен кога е со неа (фото)

Еве што прави Боки откако му ја укинаа пресудата

Реклама

Една фотографија, милион зборови

Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, ужива во животот на слободата откако му беше укината пресудата со која беше обвинет и осуден.

И откако го ослободија, тој им се врати на социјалните мрежи и повторно почна да споделува детали од неговиот живот.

Маркетинг

И Боки не би бил Боки ако со своите фотографии не привлече внимание, најчесто со своите необични, но ексклузивни модни изданија.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Но овој пат Боки ги воодушеви своите бројни следбеници, но не со некој скап моден детаљ туку со жената со која што се фотографираше.

Имено, Боки објави фотографија на која е со својата мајка Јасмина, а под која и се заблагодари за сé што има направено за него.

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Како што самиот вели во објавата, таа е неговиот вистински пријател и неговата најголема поддршка, но и неговата причина за живот и борба. Таа за него е МАЈКА ХЕРОЈ и без неа и без нејзината сила и непокор тешко дека би го издржал сето она што му се случи, вели Боки во една од своите последни објави на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

„Мајчинската љубов е незаменлива и неспоредлива! Те сакам до небото и назад, ти благодарам за сѐ“, напиша Боки и ја означи својата мајка.

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Боки потоа објави и неколку сториња со својата мајка, но и го најави гостувањето кај јутуберот Лазаров закажано за 22 април.

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Како Боки изгледа сега, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button