Реклама
Шопинг

Оваа девојка ги носи најскапите папучи на Балканот – од нивната цена ќе ви се заврти во главата (фото)

Не штеди пари кога е стилот во прашање

Реклама

Целиот Балкан пишува за оваа млада дама

Наследничката на Жељко Митровиќ, Кристина, е во врска со еден од најмладите милијардери на светот.

Како што пренесуваат медиумите, Илија е наследник на украинскиот „крал на ураниумот“, па затоа воопшто и не треба да не чуди сиот тој гламур со кој е опкружена ќерката на Жељко.

Маркетинг

Впрочем тоа може да се види и од нејзините објави на Инстаграм каде речиси секојдневно објавува фотки од своите скапи „играчки“.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Имено Кристина го живее животот од соништата, а ги поседува најскапите модни додатоци што им се сон на многу дами.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Таа патува низ најскапите хотели во светот, облечена во најгламурозни парчиња од глава до пети, а ваквиот живот на висока нога редовно го презентира на социјалните мрежи.

Па така на нејзиниот профил можеме да видиме дека Кристина и Илија се возат со скапоцени автомобили и низ светот летаат со приватен авион, а неодамна се пофали и со дијамантскиот прстен што го доби.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Кристина тогаш се пофали и дека му кажала „ДА“ на својот сакан иако претходно се шушкаше дека не се во добри односи.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Овој пат таа привлече внимание со нешто што го носеше на нозете, а кое исто така вреди вистинско мало богатство.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Станува збор за папучи од брендот „Хермес“ со кои Кристина се пофали, а на фотката се гледа и мала чантичка од овој бренд.

Фото: Инстаграм/ Кристина Митровиќ

Во прашање се модни парчиња со цени од кои боли глава, а колку навистина чинат, погледнете во продолжение…

Хермес

Хермес

Хермес

Хермес

Хермес

Хермес

Хермес

Хермес

Хермес

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button