Реклама
Наши ѕвезди

Ноне во овој костим за капење е мелем за очи – БЕЗ ГРАМ ШМИНКА, потполно природна и секогаш насмеана

Поранешната пејачка Ноне Неделковска знае како да го живее животот со полни гради

Реклама

Ноне Неделковска на радост на своите бројни следбеници на Инстаграм сподели фотографија во костим за капење.

Таа позираше додека со сончаше на плажата, покажувајќи го своето тело на кое нема ништо вештачко.

Веднаш следуваа бројни реакции од нејзините следбеници и сите се согласни дека Ноне изгледа неодоливо во ова издание.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Покрај нејзиниот природен изглед многумина беа изненадени и од интересниот модел на костим за капење.

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Ноне очигледно ужива за „сите пари“ во одморот, а во нејзиното природно издание уживаат и нејзините бројни фанови.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Таа на својот профил постојано објавува преубави фотографии од своите патувања низ светот, а најубави се оние на кои што е таа.

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Секогаш позитивна, природна и полна со енергија Ноне блеска во секое свое издание и никого не остава рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска
Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Погледнете ги и останатите фотографии и во коментарите кажете ни што мислите за оваа наша природна убавица?

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Фото: Инстаграм/ Ноне Неделковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button