Реклама
Модни совети

Новите Nike Cortez патики во најубавото пролетно издание – дамите ВООДУШЕВЕНИ од неодоливите пролетни нијанси

Реклама

Моделот што го обожаваме во нежни пастелни бои…

Фото: Најк

За помалку од три недели започнува новата пролетна сезона, што значи дека уште од сега размислуваме за најубавите цветни дезени и лелеави комбинации во кои ќе се шетаме низ улиците кога времето ќе се стопли.

Па доколку и вие сте во истиот филм, веруваме дека ќе ви се допаднат патиките што не освоија на прв поглед.

Маркетинг

Во прашање е класичниот „Nike Cortez“ модел кој оваа пролетна сезона ни доаѓа во нежни бели, пастелно розови и портокалови бои.

Фото: Најк

Познатиот бренд за спортска облека и обувки овој модел се уште официјално го нема пуштено во продажба низ своите продавници, но најавено е дека тоа би можело да се случи во секој момент.

Фото: Најк

Не се сомневаме дека истиот ќе ги освои срцата на многу дами, впрочем како и многу други модели од овој познат бренд.

Маркетинг
Фото: Најк
Фото: Најк
Фото: Најк

Погледнете ги и останатите модели…

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button