Новите „Bubblegum“ патики од „New Balance“ што оваа пролет ќе бидат хит и на нашите улици

Неодоливо пролетно издание…

New Balance

Популарните патики „New Balance 550“ веќе некое време важат за едни од најбараните во светот на модата. Доказ за тоа се впрочем и бројните реизданија кои секогаш го пронаоѓаат патот до потрошувачите.

А дека тоа ќе биде така и со најновиот модел воопшто не се сомневаме, посебно што можете да го носите во било кое спортско издание, но дефинитивно и во многу „потренди“ комбинации со фустани и костуми.

New Balance

Тие се неверојатно удобни и важат за едни од најпопуларните патики во последните неколку сезони, а заради својата по малку гломазен стил потсетуваат на естетиката на 90-тите години на минатиот век.

New Balance

Новиот розов модел се вика „Bubblegum“ и е совршен за пролетните денови, а како изгледа и зошто многу дами веќе се луди по него, погледнете во продолжение:

New Balance
New Balance
New Balance
New Balance

Погледнете ги и останатите модели…

[tptn_list]