Реклама
Стил

Новите фотографии на згодната кумановчанка го запалија интернетот – со голиот стомак го украде шоуто!

Како може толку да е убава, се прашуваат многумина...

Реклама

Пејачката знае како да привлече внимание

Младата пејачка Мартија Станојковиќ ги воодушеви своите фанови со новите фотографии што ги објави на Инстаграм.

Очигледно дека на нашата поранешна Пинк ѕвездичка провокативните пози не и се проблем, па таа знае како да кокетира со јавноста и преку занесни фотографии на социјалните мрежи.

Маркетинг

Во тоа можевме да се увериме и сега со нејзината последна објава на која никој не можеше да остане имун.

Маркетинг
Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Мартија позираше во црн градни и благо спуштени фармерки во светла сина нијанса, а во преден план беа нејзините гради и стомачни.

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Пејачката во горниот дел носеше црна кожна јакна, а на вратот тесно ланче и целото издание го заокружи со преубава шминка.

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Мартија го покажа своето затегнато тело

Многумина не можеа да останат имуни на оваа глетка, посебно припадниците на посилниот пол меѓу нејзините фанови.

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Но ова издание им се допадна и на многу девојки што може да се види и по бројните комплименти што Мартија ги доби од нив.

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Како оваа наша позната пејачка изгледаше во ова свое шик „ноќно“ издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button