Реклама
Наши ѕвезди

Нова снимка на Гавазова што ја запали нацијата – ова го коментираат сите, никогаш не изгледала поубаво

Многумина ја фалат и велат дека моментално е една од најзгодните жени на нашето естрадно небо...

Реклама

Пејачката повторно привлече внимание

Сузана Гавазова во последно време речиси секојдневно објавува снимки со кои ги воодушевува своите следбеници на Инстаграм.

Таа овој пат објави неколку видеаод гостување во една емисија, позирајќи во уште едно свое фатално издание.

Маркетинг

Имено пејачката за оваа пригода облече сребрена тоалета со која го истакна своето беспрекорно тело заради кое многумина денес и порачуваат дека изгледа подобро од кога било досега.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа едноставно никогаш не била постегната, а за тоа сведочат и бројните коментари од нејзините фотки.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Впрочем така беше и овој пат кога Гавазова се сними во студиото и тоа во едно поприлично провокативно издание.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Имено, Гавазова покажа како изгледа додека танцува во овој преубав фустан, не оставајќи никого рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Како изгледаа овие секвенци од нејзиниот живот што ги сподели на Инстаграм, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Видеото погледнете го на крајот од галеријата…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Поврзано

Back to top button