Реклама
Наши ѕвезди

Новата балада од нашиот познат пејач веќе е хит и во соседството – песната е тажна, но преубава!

Песна заради која многумина ќе сечат вени

Реклама

Јоце Панов ги израдува своите фанови

Македонскиот музичар Јоце Панов (42) ја објави својата нова песна „Среќа во несреќа“ коа што ја објави за „Гранд“ продукција.

Станува збор за балада што ќе ја освои публиката на прво слушање, а спотот е дело на познатиот режисер Дејан Милиќевиќ.

Маркетинг

Инаку, Јоце кој по потекло е од Штип, во моментов важи за еден од најбараните пејачи кај нас, а често настапува и во соседството.

Маркетинг
Принтскрин/ Јутјуб

Тој работи и како професор во средното музичко училиште во Скопје, а клучот на неговото срце го има Марина.

Принтскрин/ Јутјуб

Тие беа повеќе од една деценија заедно пред да влезат во брачните води, а пред неколку години се остварија во улога на родители.

Принтскрин/ Јутјуб

Имено Јоце и неговата сакана Марина на вечна љубов се заколнаа во 2019 година, а следната година им се роди и синот Лука.

Принтскрин/ Јутјуб

Јоце и покрај својата музичка кариера, важи за семеен човек, кој не крие дека најубаво му е кога е со најблиските.

Принтскрин/ Јутјуб

Како звучи тој во неговото најново остварување, но и каква приказна се крие во спотот, погледнете и слушнете во продолжение…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button