Никој повеќе не гледаше во Цеца кога на сцената во Гранд се појави таа – шармантната водителка ослабна, еве како изгледа сега

Водителката Сања Кужет пред да се појави на сцената во шоуто беше без шминка и изгледаше многу поразлично.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Пристигнувањето на Цеца Ражнатовиќ во студиото на Гранд предизвика големо внимание во јавноста.

Но кога водителката Сања Кужет застана на новата сцена во Ѕвездите на Гранд, таа дефинитивно го украде шоуто.

И додека сите гледаа во новиот член на жирито, се појави водителката на сцената и никго не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Имено, познатата водителка се појави во пpoвокативно издание и ја зa-пaли сцената, претходно позирајќи насмеано пред фотографите и новинарите.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Шармантната водителка секојпат привлекува внимание со својот изглед во шоуто, но ова дефинитивно е едно од нејзините најдобри изданија.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

По летната пауза, таа е подготвена за новата сезона која би можела да биде една од најгледаните досега.

Кужет блескаше во белата комбинација составена од елегантен, провокативен фустан со прорези кои го откриваа грбот и стомакот на водителката, но и со длабок шлиц со кој водителката никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Таа привлече внимание и со својата фризура – на главата имаше цветна плетенка но и интересен цветен детаљ на рамото.

Како таа изгледаше погледнете во галеријата што следува, како и некои нејзини постари модни комбинации што ги има носено во шоуто.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

И како и секогаш досега, Сања собра голем број комплименти од фановите за својот атрактивен изглед, но и за модното издание што го носеше.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Инаку, новата сезона од „Ѕвездите на Гранд“ ќе почне да се емитува за десетина дена, а најголема реакција предизвика тоа што новиот член во жирито кој дојде на местото на Јелена Карлеуша е Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Водителката само еден час порано, кога дојде во студиото на Гранд, беше облечена во потполно поинакво издание.

Таа тогаш беше без шминка, со пуштена коса, во бела маичка, шарени панталони и тексас кошула врзана на половината.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

„Нова сезона! Првиот работен ден“, порача Сања на Инстаграм, а повеќе детали за шоуто дознајте ТУКА.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет
(Visited 4.627 times, 1 visits today)