Реклама
Наши ѕвезди

Николиќ се преполови, па сега некои ја критикуваат дека им изгледа анорексично – за овие фотографии зборуваат сите

Реклама

Ана Николиќ за кратко време изгуби голем број килограми, но, очигледно, нема намера да застане тука.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Популарната пејачка пред скоро две години се здебели и долго време имаше проблеми со вишокот килограми што ги стекна за време на бременоста и откако се породи. Но тогаш на прво место и беше потполно да и се посвети на својата ќерка Тара, а не да се врати во топ форма.

Сепак, таа во пресрет на издавањето на својот нов албум „Клиника“ реши повторно да биде онаа старата.

Маркетинг

Започна со макотрпните тренинзи и диети и сега изгледа дури подобро и од пред бременоста.

Иако во некои медиуми се појавија гласини дека новиот изглед го има благодарение на тоа што го намалила желудникот, Николиќ негираше дека направила операција, а тоа го докажуваат и фотографиите од тренинзите што во изминатиов период ги објавуваше на Инстаграм.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Но „девојката од чоколадо“ сега повторно е мета на критики, само што овој пат затоа што е „премногу тенка“, па дури за многумина изгледа и „анорексично“.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Но Ана во врска со ова коментираше со насмевка „никогаш не можете да им погодите на сите“.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

На последните објавени фотографии на Инстаграм, можете да ја видите Ана во црно од глава до пети, што повторно предизвика коментари дека се преполовила. Од друга страна, многумина сугерираат и дека „црната боја стеснува“, како и тоа дека пејачката вака „изгледа одлично“.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Инаку, Николиќ во последно време се почесто ги изненадува фановите со своите фотографии на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Па така откако драстично ја скрати косата и се пофали со својот нови имиџ, модните критичари забележаа дека таа се почестила и со нова чанта од Луј Витон од 2000 евра. Покрај ова таа си купи и нов автомобил од марката Мерцедес, за кој наводно потрошила 120.000 евра.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ
Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Па, дали ви се допаѓа новиот изглед на Ана?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button