Никогаш не изгледала попpoвoкативно! Ќерката на Миле Китиќ ги зaпaли социјалните мрежи – бунда, гoл стомак и скинати фармерки!

Ќерката на Миле Китиќ и Марта Савиќ, Елена Китиќ, знае како да ги изненади фановите на социјалните мрежи.

Овој пат таа позираше во куса бундичка со животински дезен со која во преден план го истакна нејзиниот гол стома. На главата носеше очила за сонце кои се вклопија во стајлингот со бундата, а целото издание го заокружи со скинати фармерки и високо подигната голем пунџа.

Елена со ова издание направи хаос на социјалните мрежи, а фановите беа воодушевени што ја гледаат во вакво издание.

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Миле неодамна зборуваше за нејзината кариера, па изјави дека не ги жали парите и дека сега таа е негова инвестиција.

„Јас навистина вложувам во својата ќерка, таа сега за мене преставува единствена инвестиција. Јас долго време пеев и вложував во себе, сега е време на неа да и помогнам колку можам. Медиумите се расфрлаат со некои големи цифри, но искрено, за неа би ги дал сите пари на овој свет. Би сакал и таа да успее и ќе видиме како тоа ќе се одвива. Секако, и ако и требаат толку пари, јас ќе ги вложам во неа“, изјави неодамна познатиот фолк-пејач за „deToxic“.

Инаку, Елена на нејзиниот профил на Инстаграм често знае да објави провокативни фотографии кои особено им се допаѓаат на претставниците на посилниот пол.

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Таа живее заедно со своето семејство во луксузната вила за која медиумите објавија дека Китиќ платил 550.000 евра. Тој неодамна раскажа дека за време на карантинот Елена времето го поминала дома, заедно со една пријателка.

Фото: Инстаграм/ Миле Китиќ

„Елена беше многу добра додека траеше вонредната ситуација, Два месеци не излезе никаде. Беше тука една нејзина пријателка и имавме човек кој одеше на пазар за нас. Нејзината другарка готвеше, а некогаш и нарачувавме храна“, изјави Китиќ за „Гранд њуз“.

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

„Елена покрај својата пријателка научи и да направи некое јадење. Таа и порано учеше од нејзината мајка, знае по нешто, но сепак имаше замена“, изјави тогаш пејачот.

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

Фото: Инстаграм/ Елена Китиќ

(Visited 672 times, 1 visits today)