Реклама
Наши ѕвезди

Никогаш не била посреќна! Еве како Лила се забавува со момчето што има посебно место во нејзиниот живот

Водителката на роденден заедно со својот син

Реклама

Водителката ужива кога е со својот наследник

Филип Филиповски, синот на Лила Филиповска, е убаво и згодно момче за кое многумина велат дека личи на својата мајка.

Тие двајцата заедно беа гости на раскошната роденденска прослава на пријателката и колешката на Лила, Бесијама Касами, во јавноста попозната како Биг Мама, која исто така си блескаше во преубавото фустанче во сина боја што го носеше.

Маркетинг

Лила заедно со синот цело време танцуваше и не ја тргаше насмевката од лицето, па сподели неколку снимки на својот профил на Инстаграм од кои се гледа дека сите лудо се забавуваат.

Маркетинг
Инстаграм/ Лила Филиповска

Филип цела вечер танцуваше и со пријателките на мама, а Лила облечена во провокативно издание мамеше воздишки.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Потсетуваме, оваа екипа беше заедно и на Ромскиот бал што неодамна се одржа во Скопје и за кој се пишуваше во целиот регион.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Тогаш Лила објави неколку фотографии на кои се гледа како Филип и Биг Мама танцуваат заедно, па во шега напиша „Снашката“, алудирајќи на својата колешка.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Како оваа весела и откачена екипичка изгледаше и во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Повеќе за ова прочитајте тука

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button